HaxBall Ping Düşürme

– İnternette bir dosya indirirken veya herhangi bir sitede dolaşırken çeşitli veri paketleri alınıp gönderilir. Download ve Upload sırasında veri paketlerinin meydana getirdiği trafik sıkışıklığını cFosSpeed programı ile çözebilir ve internet hızınızda meydana gelen değişikliği çok net bir biçimde görebilirsiniz. Ayrıca online olarak oynanabilen oyunlarda da gözle görülebilen bir hız artışı yakalayabilirsiniz.

— Basit Bir Ayarla Yüksek Performans

— Program veri paketlerini öncelik sırasına göre alıp gönderme işlemini yerine getiriyor. Böylece ilk olarak önemli paketler işleme alındığı için gereksiz bir veri trafiği yaşanıp internet hızınız bu durumdan olumsuz olarak etkilenmiyor.

— Yazılım bilgisayarınıza kurulduktan sonra sistem tepsisinin üzerinde ufak bir pencere olarak işlemlerini sürdürüyor. Bu saydam pencerede turuncu renkli kutunun yanındaki rakam download hızınızı; yeşil kutunun yanındaki ise upload hızınızı gösteriyor. Ayrıca bu ufak pencereye sağ tıklayıp Ayarlar menüsüne geldiğiniz zaman programın otomatik olarak yaptığı işlemleri kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Kullandığınız programların ve protokollerin öncelik sırasını seviyelendirerek belirleyebilirsiniz.

>> Programı İndir (link kaldırıldı)


Kategori : Genel

Yazan : tazi on Nisan 5, 2012

Etiketler : , , ,

4 Yorum İlgili Konuya Eklenmiş

 1. umut Nisan 21, 2012 19:23

  çok güzelllll

 2. Eray Haziran 9, 2012 10:22

  ping düşürme oluyor ama xok kotu lag var

 3. 12345 Haziran 24, 2012 18:19

  Ramı yakıyor diye bir yorum var . o yuzden sakın indirmeyim .

 4. Burak Temmuz 9, 2012 15:01

  Arkadaşlar C Fos Sppeed Hikaye gecmisi silin ping sorunu kökten gidiyor .

Yorum Yaz

İsim (zorunlu)

Email (zorunlu)

Web Site (zorunlu değil)

Yorumunuz

Benzer Yazılar