81 Tane Yeni Haxball Sahası

Çok eğlenceli yepyeni tam tamına 81 tane haxball sahası. Hep aynı sahalarda oynamaktan sıkılanlar bu yeni sahalarda oynayabilirler. Sahaları açmak için:  indirdiğiniz rar dosyasının içindeki sahaları masa üstüne çıkarttıktan sonra haxballa girip Create’ye basarak bir oda kurun, ardından Stadium kısmında “Pick” i tıklayın. Çıkan ekranda “Load” ı tıklayın. Sonrada sahalardan birini seçerek Aç’ı tıklayın. Bu […]

Devamını Oku »

Kategori : Sahalar, Yazan : tazi, Tarih : Mart 22, 2012

HaxBall Stadyum Yapma

Artık Haxballda kendinize göre değişik sahalar yapabilir ve kaleleri istediğiniz biçimde istediğiniz yere koyabilirsiniz. Haxball’ın bu özelliğini çok beyeneceksiniz. Sizde yeni saha yapabilirsiniz bunun için biraz kod bilgisine ihtiyaç var. Önce bir wordpad açıp aşağıdaki kodları düzenleyin. HBS. Dosyalarını herhangi bir metin editörü ile düzenleyebilirsiniz.

Devamını Oku »

Kategori : Sahalar, Yazan : tazi, Tarih : Şubat 23, 2012

HaxBall Sahaları

Klasik haxball sahalarından sıkılanlar için yeni versiyon ile birlikte gelen özel saha seçimi sayesinde değişik sahalarda maç yapabileceksiniz. Tam 37 adet HaxBall sahası indirmek için listenin altındaki linki tıklayınız. Hangi sahalar var?

Devamını Oku »

Kategori : Sahalar, Yazan : tazi, Tarih : Ocak 7, 2012